o nás

grafika&print

webdesign&hosting

promo&gifts

referencie

naše realizácie

kontakt

čo znamená fullservis?

V doslovnom preklade to znamená „plný servis“ a to je to, čo chceme vám, našim klientom v oblasti reklamy ponúknuť. V dnešnej uponáhľanej dobe nie je nikdy na všetko dosť času, tak prečo ho strácať hľadaním "x" firiem na uspokojenie Vašich potrieb v oblasti reklamy? Nechajte to všetko na nás... Kompletne sa o Vás postaráme.

Ponúkame Vám naše viac ako 15 ročné skúsenosti v oblasti reklamy, a z toho už desiaty rok pod značkou terč.sk

V ďalších častiach našej stránky sa dozviete viac o tom čo všetko Vám ponúkame... výstižne to zatial nazvyme jedným slovom fullservis...

Pokiaľ sa chcete v našej ponuke zorientovať rýchlejšie, stačí ak si kliknete na podstránku naše realizácie, kde nájdete stručný prehľad toho čo ponúkame (podstránka je postupne aktualizovaná a dopĺňaná).


Okrem fullservisových činností v oblasti propagácie, vydávame už 10. rok inzertné noviny s regionálnou pôsobnosťou Trnavský TERČ. Pre viac informácií o našich inzertných novinách kliknite na nasledujúci link.

 Služby pre malých aj veľkých...

terč.sk, s.r.o.
since 2000

o nás
 l  grafika&print  l  webdesign&hosting   l   promo&gifts   l  referencie  l  kontakt

reklama + reklama Trnava = už 10 rokov reklamna agentura terč.sk, s.r.o. Trnava. Navštívte aj naše weby www.reklamatrnava.sk a www.reklamnaagenturatrnava.sk reklamna agentura trnava. reklama trnava reklamna agentura trnava kde sa dozviete veľa o ponúkaných službách v obalsti polygrafie ako sú tlač letákov Trnava, tlač plagátov Trnava, tlač vizitiek Trnava, návrhy web stránok Trnava, tlač brožúr Trnava, offsetová tlač Trnava, digitálna tlač Trnava, potlač reklamných predmetov Trnava, potlač pier Trnava, potlač zapaľovačov Trnava.