o nás

grafika&print

webdesign&hosting

promo&gifts

referencie

naše realizácie

kontakt

čo znamená fullservis?

V doslovnom preklade to znamená „plný servis“ a to je to, čo chceme vám, našim klientom v oblasti reklamy ponúknuť. V dnešnej uponáhľanej dobe nie je nikdy na všetko dosť času, tak prečo ho strácať hľadaním "x" firiem na uspokojenie Vašich potrieb v oblasti reklamy? Nechajte to všetko na nás... Kompletne sa o Vás postaráme.

Ponúkame Vám naše viac ako 15 ročné skúsenosti v oblasti reklamy, a z toho už desiaty rok pod značkou terč.sk

V ďalších častiach našej stránky sa dozviete viac o tom čo všetko Vám ponúkame... výstižne to zatial nazvyme jedným slovom fullservis...

Pokiaľ sa chcete v našej ponuke zorientovať rýchlejšie, stačí ak si kliknete na podstránku naše realizácie, kde nájdete stručný prehľad toho čo ponúkame (podstránka je postupne aktualizovaná a dopĺňaná).


Okrem fullservisových činností v oblasti propagácie, vydávame už 10. rok inzertné noviny s regionálnou pôsobnosťou Trnavský TERČ. Pre viac informácií o našich inzertných novinách kliknite na nasledujúci link.

 Služby pre malých aj veľkých...

terč.sk, s.r.o.
since 2000

o nás
 l  grafika&print  l  webdesign&hosting   l   promo&gifts   l  referencie  l  kontakt

Všetci vieme čo je to reklama . Taka aspon to čo všetci za rkalmau považujú, teda reklamu v TV, rozhlase alebo novinách, ale veľa z našich klientov, ktorí prídu napríklad kvoli vizitkám sa čuduje, že ponúkame ja reklamné predmety ako sú perá, zapaľovače, reklamný textil a podobne. Povedomie o reklame je u bežného zákazníka dosť skreslené. Reklamné agentúry ako sme my sú tu hlavne pre to aby ste nemuslei rozmýšľať, kto kde a ako vám danú vec dodá alebo vyrobí. Naše všestranné znalosti technológií, ktoré sú potrebné ku kvalitnému zvládnutiu výroby sú kľúčové. Viem ako, treba ibna prísť a povedať čo pottrebujete. JE veľa "pseudo" reklamných agentúr, ktoré absolútne neovládajú postupy spracovania aplikácie alebo použitia technológie a tým si už pri samotnom grafickom návrhu skomplikujú "život", nakoľko ani len netušia, že to čo síce dobre vyzerá na papiery uz na tričku alebo šiltovke take dobre nebude a prečo je ta farba ina ako ju majú oni na monitore... Toto sú bežné omyly, ktorých sa dopúšťajú "pseudo" reklamné agentúry. Za dobu našej existencie sme nielen navrhovali garfiku od stola ale aktívne sa snažili pochopiť technológie spracovania, tak aby sme muinimalizovali tento nežiaduci dopad na finalny produkt. Samozrejme, že nie vždy sa všetko podarí ale vždy sa snažíme minimalizovať riziká o ktorých už vopred vieme. Či už sú to tlačoviny (vizitky, letáky, plagáty, brožúry, zakladače, knihy, časopisy, reklamné mariály) reklamné predmety (perá, zapaľovače, popoľníky, kľúčenky, šálky) alebo reklamný textil (tričká, polokošele, mikiny, pracovné oblečenie, šiltovky) vždy sa snažíme nájsť optimálne riešenie pre tlač, potlač aby bol výsledok čo najlepší. Takisto rovnaký prístup máme aj k našim inzertným novinám Trnavský TERČ ktoré od roku 2000 vydávame v Trnave. Snažíme sa minimalizovať náklady, tak aby inzerciu v našich inzertných novinách mohla byť pre vás našich klinetov čo najlacnejšia, pri zachovaní vysokej kvality tlače s použitím kvalitných zušľachtených novinových papierov, so spoľahlivou distribúciou a nákladom 35 000 kusov. Ak sa k tomu pridá ešte aj kvalitná grafická úprava novín o dobrý výsledok sa báť nemusíte. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte, radi sa s vami stretneme . Navštívte nás: reklamná agentúra terč.sk,s.r.o. Trnava Paulínska 20 - centrum mesta Trnava v budove Balakova. Navštívte aj naše weby www.reklamatrnava.sk a www.reklamnaagenturatrnava.sk reklamna agentura trnava. reklama trnava reklamna agentura trnava